COVID-19

COVID-19: MOŻLIWE OPÓŹNIENIA DOSTAW

Drodzy Klienci,

Pragniemy Państwa poinformować, że pomimo obecnej trudnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19, podjęliśmy wszelkie niezbędne środki aby utrzymać płynność naszej obsługi oraz terminy dostaw dla naszych klientów.

Ponadto, musieliśmy także zwiększyć ochronę naszych pracowników,przeorganizować pracę tak, aby jak najlepiej przeciwdziałać dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 i unikać możliwych infekcji.

Po otrzymaniu materiału z tartaku drzewo jest ozonowane, po wszystkich etapach produkcji(cięcia,nawiercania,szlifowania,składania,malowania,rozkładania i pakowania) i spakowaniu, paczki również przechodzą ozonowanie.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość w przypadku gdy towary nie dotrą na czas. Obecna sytuacja stawia przed nami wiele wyzwań i robimy wszystko co w naszej mocy aby przystosować się do tych trudnych warunków.  

Chcielibyśmy również prosić o wyrozumiałość w kwestii dotyczącej komunikacji z naszymi pracownikami. Staramy się zoptymalizować wszystkie nasze procesy w najlepszy możliwy sposób aby sprostać obecnym warunkom.

Niestety, wzrastająca liczba kontroli granicznych w całej Europie, a także zamknięcie granic z sąsiadującymi krajami ma wpływ także na tereny naszych działań i obsługi.

W imieniu całej firmy, mamy nadzieję że wszyscy przejdziemy przez tę trudną sytuację zdrowo i bez szwanku. Poinformujemy Państwa, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek nowe informacje na temat bieżącej sytuacji.Zastrzegamy sobie prawo do opóźnień max 12-dniowych w przypadku kwarantanny.

Z poważaniem,

Team Woodlook